Wynik USG macicy i jajników 30-latki

Witam mam 30 lat . W wyniku usg napisanoTrzon macicy w tyłozgięciu o jednorodnej echogeniczności 55x39x48mm.Endometrium o jednorodnej echogenicznosci o szerokości ok 6mm.Jajnik lewy powiekszony do wymiarów 49x45x38mm przez torbiel o niejednorodnej echogeniczności o cechach torbieli krwotocznej.Jajnik prawy prawidłowy o budowie drobnopęcherzykowej 27x14mm.W zatoce Douglasa ślad wolnego płynu.Proszę o poradę czy to cos poważnego wizytę u lekarza mam 29 pażdziernika .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W podanym wyniku istotną nieprawidłowość stanowi obecność torbieli krwotocznej w obrębie jajnika lewego. Jeśli ma Pani możliwość, sugeruję wcześniejsze udanie się na wizytę do specjalisty ginekologa.