Wynik USG tarczycy 52-letniej osoby do analizy
W USG gruczoł jednorodny hormonoechogenny w płacie prawym hypoechogeniczna lita zmiana 7x6x4 FT-3 wynik 4,02 j.m pg/ml norma 2,02-4,43 FT-4 wynik 1,42 j.m. ng/dl norma 0,93-1,71 TSH wynik 2,18 j.m. mlU/I norma 0,27-4,20 po miesiącu brania euthyrox N25 wyniki TSH 1,95 mlU/l norma 0,27-4,2 Abr TSH 0,2 na co wskazują te wyniki. Bardzo proszę o interpretacje wyniu.

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Konieczna jest dalsza diagnostyka zmiany uwidocznionej w USG, proponuję udać się do chirurga.
Pozdrawiam