Wynik wymazu z gardła u 4-latka

Oto wynik wymaxu z gardla 4latka: Staphylococ.aureus metycylinowrazliwy MSSA. Wzrost mierny. Badanie bylo wykonane z powodu "niteczki sluzu"plynacej po gardle 2tyg.po zakonczonej infekcji kataralnej i poranny kaszel.pediatra zalecila masc bactroban 2xdz/7dni.Laryngolog po kontakcie tel.kazal zostawic bez leczenia. Ktora diagnoza jest trafna?nie chce experymentowac na 4latku.dziecko teraz czuje sie dobrze.

Po kontakcie telefonicznym to można umówić się na kawę a nie leczyć. Zostawcie tego telefonistę już w spokoju i na stałe. A tak w ogóle to nie wiem o co chodzi. proszę o kontakt i dłuższą rozmowę. Nie leczymy wymazów, leczymy ludzi.