Wyniki badań 6 lat po resekcji tarczycy

Witam serdecznie; czekam na wizytę u endokrynologa , ale mam już wyniki i zastanawiam się co będzie dalej, czy beda dalsze badania i jakie? 6 kat temu usunieta mi prawie cala tarczyce z powodu czterech sporych guzkow. Od tego czasu sporo przytylam, mam nadcisnienie ; Endokrynolog skierowal mnie na badania; Przedstawiaja sie nastepujaco ACTH 32, czyli w normie kortyzol rano 649 , czyli powyzej normy, przeciwciala anty TPO 155; Kortyzol w dobowej zbiorce moczu w normie

Piotr Pilarski

Wyniki są praktycznie w normie. Kortyzol nieznacznie powyżej normy. Przeciwciała nie powinny być obecne ale zapewne były obecne przed operacją. Nie miała Pani robionego TSH? Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego. Bez zbadania nie jestem w stanie nic więcej doradzić.

Pozdrawiam.