Wyniki badań FSH, LH i estradiolu

Witam, wykonalam badania chormonalne prywatnie. Bardzo prosze o pomoc czy powinnam sie skonsultowac z lekarzem poniewaz jest cos nie tak jak powinno? Czy te wyniki sa prawidlowe. Oto wyniki w 17 dniu cylku: FSH 2.9 UI/L, LH 6.8 UI/L, Estradiol 109 pg/mL, Progesteron 12.8 ng/mL. Z gory bardzo dziekuje za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety prawidłowe udzielenie porady w takim wypadku jest niemożliwe ponieważ nie podaje Pani norm, które są różne w różnych laboratoriach. Proszę udać się z powyższymi wynikami do ginekologa.