Wyniki badań glukozy u 26 tygodniu ciąży

Witam. 26tydzien ciąży. Proszę o interpretacje wynikow badan WBC 11,3 RBC 3,7 HGB 11 HCT 33 NEUT 7,5 Glukoza na czczo : 81mg/dl po godz 109 po 2godz 159 Glukoza 75g po 2 godzinach - 109md/dl po godzinie 159 po dwóch 81 z góry dziekuje za odpowiedz

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wynik taki świadczy o cukrzycy ciążowej. Proszę zgłosić się z wynikiem do lekarza kierującego na badanie.

Pozdrawiam.