Wyniki badań hormonalnych a możliwość zajścia w ciążę u 53-latki

mam 53 lata, miesiączkuję wyniki zrobione 1,5 roku temu 4 dni po miesiączce : FSH- 13.64 , Estradiol :84.83, AMH <0.16. Jakie jest prawdopodobieństwo zajscia w ciążę? Obecnie mam środek cyklu i lekki ból jak przy jajeczkowaniu, czy ból świadczy o gotowym jajeczku czy po prostu bywa niezależnie ( w sensie że jajeczka może już nie być)

Aleksander Ropielewski

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest bardzo niskie. Ból może wynikać zarówno z owulacji, jak i nie być z nią związany. Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie tego stwierdzić jednoznacznie.