Wyniki badań hormonalnych a schorzenia tarczycy

Witam.Robiłam badania na tarczycę.Wyniki są takie : TSH: 0,962uU/ml (norma -0.34-494), fT3:4.30pmol/l (norma-2.63-5.70),fT4:10.57pmol/l (norma-9.01-19.05),anty-tpo:<3.00IU/ml (norma-<5.61),anty-tg:<3.00(norma-<4,11). Chciałabym wiedzieć,czy coś mi jest,czy jestem zdrowa.Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższe wyniki są w normie. W zależności od objawów klinicznych, tzn jeżeli objawy jakieś występują konieczne jest dalsze rozszerzenie badań. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.