Wyniki badań hormonalnych i toksoplazmozy u 37-letniej kobiety

Dobry wieczor dzis odebralam wyniki i nie wiem czy sie martwić 3 dzień cyklu LH 6,56 FSH 6,99 PRolaktyna 22,84 AMH 0,2 Toxoplazma igg 185,30 Toxoplazama igm test weryfikacji Wirus różyczki^igg 500 igm 0,45 cytomegalowirus igg ,161,800 igm 0,279 , ob 25 czy wyniki sa dobre ?

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w powyższych wynikach nie podaje Pani norm obowiązujących w danym laboratorium. Prawdopodobnie mogę powiedzieć iż AMH jest poniżej normy, czy była oznaczana awidność toxoplazmy Igg? Badania immunologiczne przedstawiają iż nie ma świeżego zakażenia, ewentualnie awidność Igg toxoplazmozy może określić czas jak upłynął od zakażenia. Ob jest podwyższone, którego może być wiele przyczyn. Proszę udać się do lekarza zlecającego.