Wyniki badań hormonalnych i USG tarczycy

Witam, ostatnio byłam u endykrynologa z wynikami badań, lecz stwierdził on, że mam bardzo nietypową sytuację i zlecił powtórzenie badań (przypuszczał błąd laboratoryjny). Jednak wyniki były podobne. A-TG:<6,4 IU/ml (6,4-17,9); A-TPO:<0,8 IU/ml (0,8-7,9); FT3 3,23 pmol/l (3,6-9,4); FT4: 7,89 pmol/l (10,0-21,0); TSH 1,95 uUI/ml (0,3-4,5). Dodam, że miałam wykonywane także USG tarczycy, w którym wykazało kilka hypoechogenicznych guzków śr. do 9mm na lewym płacie i do 10mm na prawym. Co mi jest?

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie ma Pani objawy? Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.