Wyniki badań hormonalnych po ciąży pozamacicznej

Witam Własnie odebrałam wyniki badan jestem po ciazy pozamacicznej Moje TSH w listopadzie to 1,92 mq wczorajsze wyniki TSH - 5,4 mq , Anty TG 348, Anty TPO 378 Prosze mi powiedziec czy to chora tarczyca? doda równiez ze mam podwyzszony cholesterol . Wyczytałąm ze moze byc to choroba Hashimoto . I najwazniejsze pytanie czy mam szanse zajsc w ciaze i czy leczenie zanim te wartosci beda w normie długo trwa Z góry dziekuje Monika 28 Lat

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

to może byc hashimoto, ale diagnozę otrzyma Pani po wizycie u endokrynologa. Ma Pani szansę zajść w ciążę, długosc leczenia jest indywidualna dla pacjenta.

Pozdrawiam serdecznie