Wyniki badań hormonalnych u kobiety w 10. tygodniu ciąży

Potrzebuję precyzyjnej odpowiedzi fachowca z endokynologi dla kobiety w ciąży w 10 tyg. Możliwy konfikt serologiczny ciąża druga.Moje pierwsze dziecko 0Rh- BEZ IMMUNOGLOBULINY. na razie nie ma przeciwciał na 10 tydz.ciąży. ZA TO TSH PODWYŻSZONE CO MI GROZI I DZIECKU? proszę o interpretacje wyników endokrynologa: TSH-3gen.(hormon tyreotropowy)wykonano metodą CMIA f-my Abbott(Architect) 140,925 strzałka w górę jednostka ulU/mI WARTOSCI REF. 0,270-4,200 . wystarczy prenatal classic z jodem 200u?

Szanowna Pani,
każda ciąża powikłana kłopotami endokrynologicznymi wymaga konsultacji i nadzoru nie tylko położnika ale również lekarza endokrynologa. To on będzie nadzorował Pani leczenie endokrynologiczne.