Wyniki badań dianostycznych przed planowaną ciążą

Planuję ciążę. Lekarz zlecił wykonanie badań profilaktycznie. Proszę o interpretację wyniku. Czy jest dobry i nie wymagana jest wizyta z wynikiem u lekarza zlecającego? Wynik: Rubella-p/c IgG (V21): obecne 316 IU/ml (zakres ref.:<10 IU/ml niereaktywny-ujemny; >= 10, reaktywny-dodatni) Rubella -p/c IgM (V24): ujemny 0,3 COI (<0,8 ujemny) TSH III (L69): 0,905 mlU/L (zakr ref: 0,270- 4,200)

Witam.

Wyniki badań są dobre.
Dodatnie przeciwciała IgG przeciw różyczce wskazują na odporność (po szczepieniu lub przechorowaniu w przeszłości- przeciwciała w klasie IgM są ujemne).
Wynik TSH jest również prawidłowy i w zakresie zalecanym dla kobiet planujących lub będących w ciąży.