Wyniki badań w 11. tygodniu ciąży u 28-latki

Witam,dzisiaj odebralam wyniki,jestem w ciazy 11 tyg. Wirus rozyczki (Rubella virus ) (ICD-9:V21) Przeciwciala w kl.IgG 65,40 IU/ml wynik ujemny: 0,0-4,9 wynik watpliwy:5,0-9,9 wynik dodatni: =10 Wirus rozyczki (Rubella virus ) (ICD-9:V24) Rozyczka-przeciwciala w kl.IgM 1,03 Index wynik ujemny: <1,20 wynik watpliwy:1,20-1,59 wynik dodatni: 1,60 i powyzej

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Dodatni wynik w klasie przeciwciał IgG świadczy o przechorowaniu tej choroby. Jest to jak najbardziej prawidłowy wynik. Gdyby była to klasa IgM świadczyło by to o aktualnie trwającej chorobie. Pozdrawiam.