Wynik badań na różyczkę i cytomegalowirusa

Witam, Czy moge prosic o interpretacje wynikow? Wirus rozyczki (rubella) (ICD-9:V21) Przeciwciala w kl IgG 406,20 reaktywne Cytomegalowirus (ICD-9F19) Przeciwciala w kl IgG >500 0,51,0 reaktywny Bardzo dziekuje:) Pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Różyczka - zakażenie przebyte w przeszłości lub szczepienie - jest Pani chroniona w przypadku ponownego kontaktu z wirusem różyczki. Wyniki badań w kierunku cytomegalii, aby można było uznać za wiarygodne, należy oznaczyć przeciwciała w dwóch klasach IgG i IgM. W przeciwnym razie nie jest możliwe określenie czy potencjalne zakażenie jest świeże czy też przebyte w przeszłości. Nie bardzo rozumiem zamieszczony opis przez Panią "IgG >500 0,51,0". Proszę załączyć jednostki i wskazać która liczba stanowi wynik.