Wyniki badań i stwierdzenie WZW typu B u 26-latki

Witam serdecznie przpadkiem dowiedzialam sie ze mam wzw b mozliwe ze mam je od urodzenia mam 26 lat i zadnych objawow prucz tego co w wnikach nigdy nie spotkalo mnie nic niepokojacego a czlowiek sie nie oszczedzal z niewiedzy:) jak to sie stalo ze nic sie nie dzieje lekarz hepatolog jest zdziwiony moje wniki z grudnia : hbs ag positiv, hbs-ak<10 UI/1, hbc-ak positiv, hbc-ak(igm)negatiw hbeag negativ hbe-ak positiv viruslast 9375IU/ml unauffalllige transaminasen bardzo prosze o interpretacje

Jest Pani nosicielką. Choroba może się uaktywnić - nie wiadomo kiedy. Może Pani też sama wyeliminować wirusa. Możliwe są różne scenariusze. Najważniejsze to być pod stałą opieką lekarza.