Wyniki badań krwi a podejrzenie PCOS lub Hashimoto
Moje badania krwi: TSH- 3,99 w przedziale: (0,4-4,0 uIU/mL) FSH- 5,19 mIU/ml FT3- 3,48 (1,5-4,1pg/ml) FT4- 0,987 (0,8-1,9 ng/dl) anty-TPO- 0,83 (0,00-5,61IU/ml) anty-TG-1721,00 (0,00-115,00 IU/ml) T3- 140,80 (80,00-200,00 ng/dl) T4- 5,11 (5,10-14,10 'n'g/dl) Glukoza- 96 (74-106 mg/dl) Insulina- 21,3 (2,6-24,9 'm'IU/ml) Prolaktyna-38,70 (4,79-23,30ng/ml) Testosteron-80,83 (8,40-48,10ng/dl) Lh-11,11mIU/ml Ginekolog podejrzewał (bez wyników krwi) z USG dopochwowego PCOS, zaś endokrynolog Hashimoto

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Podane wyniki badań mogą wskazywać na zapalenie tarczycy. Proszę udać się na wizytę do specjalisty endokrynologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.