Wyniki badań krwi i stan po operacji tarczycy

Dzień Dobry Odebrałam wyniki badań i mam pytanie: CRP - 12,24mg/l OB 32mm po 1 h RDW -SD 47fl Eozynofile 0,08tys/ul Pozostałe wyniki są w porządku. Jestem 2 miesiące po opercji tarczycy. Czy to może mieć związek z nieprawidłowymi wynikami.

Piotr Pilarski

Wyniki wskazują na infekcje. Nie ma to związku z operacją. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.