Wyniki badań krwi u 1,5-miesięcznego synka

Witam mam pytanie i strasznie sie martwie mój synek ma 1,5 msca i miał ostatnio robione badania krwi podam wyniki które odbiegaja od normy neutrocyty 0.73,liczba monocytów 1260,%neutrocytów 7,4,%limfocytów 76. lekarz powtórzył badania po 2 tygodniach i teraz jest neutrocyty 0,61,%neutrocytów 6.5,% limfocytów 81,6 MCHC 34,7 , PŁYTKI KRWI 146 dzisiaj była położna i chyba nas skierują do poradni chematologicznej prosze o odpowiedz czy to cos grożnego ????
Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia dodatkowych badań nie jestem w stanie powiedzieć czy odchylenia w wynikach badań mogą być podstawą do niepokoju. Proszę udać się do hematologa, który rozpocznie właściwą diagnostykę i ew. leczenia.