Wyniki badań profilaktycznych i TSH

Witam ostatnio robiłam badania profilaktyczne i wynikach THS wyszło mi 4,33 pani doktor zaleciła mi zrobienie badań na T3 i T4 wydaje mi sie ze jest poprawny t3- 130, t4 8.8 wiec mam dylemat czy jest wg potrzeba udania sie do endokrynolog ? Jak wiadomo wizyta prywatna kosztuje i nie wiem ci w tej sytuacji mam zrobić ? Ogólnie nie mam żadnych uciążliwych dolegliwości proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie podaje Pani norm powyższych badań, obowiązujących w danym laboratorium. Sądzę, że wizyta i endokrynologa jest wskazana ponieważ bez dokładnego wywiadu lekarskiego nie można się wypowiedzieć. Jeżeli nie chce Pani udać się do endokrynologa z wynikami proszę udać się do lekarza rodzinnego.