Wyniki badań toksoplazmozy w 21. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 21 tygodniu ciązy i odebrałam wynik TOXO IgG <0,130, normy: [ < 3 ], niereaktywne < 1, niejednoznaczne [1-3), reaktywne większe lub równe 1. TOXO IgM 0,292. Interpretacja: pogrubione na czarno niereaktywne <0,8, niejednoznaczne [0,8 - 1), reaktywne wieksze lub równe 1. Proszę o interpretacje.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik wskazuje że ani teraz ani w przeszłości nie miała Pani kontaktu / nie chorowała na toksoplazmoze, wskazane będzie powtórzenie badania na igM w późniejszym etapie ciąży.
Pozdrawiam