Wyniki badań u nosicielki WZW typu B

Witam.Jestem nosicielka wzwb.rok temu Wykryto to u mnie podczas ciazy. Zalaczam link do zdjecia I bardzo prosze o wyjasnienie wynikow prostym ludzkim jezykiem. Jestem pod opieka lekarza wiec za odpowiedzi typu " prosze pytać lekarza prowadzącego "dziekuje. Chciałabym wiedzieć wiecej dlatego pytam.Dodam ze to wyniki z marca 2014. Wiremia z października UI<215,panel watrobowy z grudnia -wyniki bardzo dobre. W przyszłym tygodniu mam znów badanie hbv dna. http://zapodaj.net/eff40009fc21c.jpg.html

Aleksander Ropielewski

Wyniki śwadcza o aktywnej replikacji wirusa i dużej wiremii co oznacza dużą zakaźność. W tej fazie choroby trudno wyrokować odnośnie dalszego przebiegu choroby.