Wyniki badań w kierunku toksoplazmozy w 9 tygodniu ciąży a leczenie

Witam. Jestem w ciązy 9 tydzien. Wczoraj zrobiłam badania na toksoplazmoze, dzisiaj odebrałam wyniki, IgG 527,3 IU/ml(reaktywne), IgM 0,96 COI (wątpliwe), awidność IgG 69%. W październiku zeszłego roku czyli 2014 r miałam wyniki takie IgG 568,20 IU/ml (reaktywne), IgM 1,07 COI. Co to oznacza? Czy muszę przyjmować jakieś leki?

Piotr Pilarski

Wynik świadczy o dawnym zakażeniu. Nie ma konieczności przyjmowania leku.

Pozdrawiam.