Wyniki badań w kierunku toxoplasmy

Witam, jestem po dwóch poronieniach, właśnie otrzymałam wyniki badań w kierunku toxomplasmy Toxoplazma gondii Toksoplazmoza - p/c w kl. IgG 523,10 IU/ml < 1,0 niereaktywny >= 1,0- <30 niejednoznaczny >= 30,0 reaktywny Toxoplazma gondii Toksoplazmoza - p/c w kl. IgM 0,435 S/CO <0,8 niereaktywny ≥0,8-<1,0 niejednoznaczny ≥1,0 reaktywny Mogłabym prosić o interpretację wyników ?

Piotr Pilarski

Taki wynik oznacza, że w przeszłości przebyła Pani toksoplazmozę i nie ma teraz aktywnego zakażenia.

Pozdrawiam.