Wyniki badań w krwi i masa dziecka

Witam Czy powinnam się martwić następującymi wynikami badań BPD - 81 mm = 32,5 HBD HC - 286 mm = 31,3 HBD AC - 256 mm = 29,5 HBD FL - 52 mm = 27,6 HBD HL - 52 mm = 31,3 HBD Martwi mnie dysproporcja przy wyniku HL - wcześniej wszystko było w porządu. Lekarz stwierdził wyłącznie, że dziecko jest dość duże. Jego masa to 1407 g.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wyniki badania powinien zinterpretować specjalista ginekolog położnik, który wykonywał badanie. Proszę nie bać się zadawać pytania - lekarz bez wątpienia Pani odpowie.