Co oznaczają wyniki badania genetycznego ciąży?

Witam, Dziś byłam na trzecim badaniu genetycznym. Według usg mam równo 31 tydzień ciąży. Wymiary płodu z dzisiejszego badania to : BPD= 74 mm, co odpowiada 29,3 hbd HC= 273 mm, co odpowiada 29,5 hbd AC= 259 mm, co odpowiada 30,0 hbd FL= 62 mm, co odpowiada 32,1 hbd. Moje pytanie: co może oznaczać tak duża rozbieżność tych wymiarów? Że dziecko ma długie nóżki lekarz mówił od początku i twierdził, że taka jej uroda,bo to dziewczynka. Wczoraj zwrócił uwagę na to, iż główka jest na dolnej granicy normy,że jest trochę za mała i zalecił wykonanie pomiarów główki jeszcze za 3 tygodnie. Bardzo się martwię? Czy to może być coś poważnego? Na jakie wady wskazuje "mała" główka?? Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę spokojnie czekać na dalsza cześć ciąży a jak wyglądały poprzednie pomiary?