Wyniki badania cytologicznego torbieli nerki

Witam. Dzisiaj odebrałem wyniki bad. cytologicznego do badania pobrano płyn z torbieli nerki prawej, rozp: Torbiel nerki, nabyta. Proszę o interpretację : W rozmazach obecna treść bezpostaciowa krew oraz liczne komórki piankowate. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wynik badania cytologicznego nie wskazuje na występowanie procesu nowotworowego w zakresie torbieli, płyn nie zawiera komórek nowotworowych. Interpretacją wyniku powinien zająć się kierujący urolog.