Rozmazy zawierające treść białkową, dość liczne, cytolitycznie uszkodzone makrofagi

Witam. Otrzymałam własnie wynik biopsji cienkoigłowej sutka. Bardzo proszę o interpretacje wyniku. Rozmazy zawierają treść białkową, dość liczne, cytolitycznie uszkodzone makrofagi. Z góry dziękuje.

Nie pisze Pani czy była to biopsja guzka , czy torbieli piersi(co podejrzewam) !!! Szczegóły omówi Pani z lekarzem , który zlecił/wykonał badanie. W każdym razie - bo o to zapewne głównie Pani chodzi - w opisie nic nie mówi się o podejrzeniu czy o obecności nowotworu w tym preparacie!!! zż