Wyniki badania cytologicznego u 31-latki

Dobry wieczór. Otrzymałam wynik badania cytologicznego: Nieprawidłowe komórki nabłonka płaskiego - nie można wykluczyć HSIL (ASC-H). Zalecono badanie kolposkopowe. Niestety termin owych badań wyznaczono dopiero na 27.11.2014. Proszę mi doradzić czy przy tym wyniku badania cytologicznego powinnam cierpliwie czekać do wyznaczonego terminu, czy może próbować wyznaczyć go wcześniej prywatnie? Bardzo proszę o odpowiedż

Aleksander Ropielewski

Im wcześniej tym lepiej, jednak taki czas oczekiwania jest jak najbardziej do przyjęcia.