Wyniki badania GDX pro

witam w badaniu gdxpro mam następujące wyniki: tsnit average OD:45.9 i OS:45.4 superior average OD:58.8 i OS:65.7 inferior average OD:50.9 i OS:45.6 tsnit std.dev OD: 27.9 i OS: 28.7 inter-eye symmetry 0.88 NFI OD:43 i OS:60. Czy takie wyniki swiadczą o tym ze mam jaskrę? Ostatnio słabiej widzę i często bolą mnie oczy miewam też czasami w jednym lub drugim oku rozmyty obraz taki z "wędrującymi mroczkami " który po jakimś czasie ustępuje. Proszę o odpowiedź.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

aby rozpoznać jaskrę należy zmierzyć ciśnienie w gałce ocznej. Badanie wykonuje okulista.

Pozdrawiam.