Wyniki badania hormonów tarczycy a zmęczenie, senność i depresja

syn ma 18lat.TSH 3,64,FT3 4,23,FT4 1,28,bardzo zalezy mi na odpowiedzi,ponieważ rok temu stwierdzono u niego afektywność a ostatnio terapeuta powiedział mi,że objawy tej choroby są bardzo podobne przy problemach z tarczycą.Czy te wyniki są w normie?pomimo leków które bierze na afektywność(conwulex) ,ciągle jest senny,zmęczony,ma nadwagę,śpi dużo a ciągle jest niewyspany,depresja oczywiście też wystepuje

DO Lekarza leczącego. można rozważyć inne opcje leczenia,
TSH nieco za wysokie ; do omówienia i interpretacji klinicznej
Konieczna zdrowa dieta bez cukrów i gimnastyka, aktywnosc
Jaki ogólny stan? Wyniki badań??
Jaki tryb zycia?? inne schorzenia ??

Pozdrawiam