Wyniki badania krwi 11-letniego dziecka

Witam moj syn ma zrobione badania na 11 lat hemoglobine 13,7 mCv 83,4 granulocyty 34,,4 limfocyty 53,1 limf 3,4 prosze o wiadomosc bo dopier we wtorek ide do lekarza martwie sie

Aleksander Ropielewski

Bez oceny stanu klinicznego badania nie budzą niepokoju, jednak zawsze oceniamy i interpretujemy wyniki morfologii krwi w połączeniu z innymi badaniami i stanem pacjenta.