Wyniki badania krwi a odporność u dziecka

Witam derdecznie wjki sposob moge podniesc dziecku odpornosc. Jaka jest przyzczyna slabej morfologi mianowicie leukocyty zanizone limfocyty zelazo i kiepski rozmaz krwi.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można odpowiedzieć na Pani pytanie. Proszę udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu oraz analizie badań dodatkowych będzie można określić odpowiednie postępowanie.