Wyniki badania krwi dziecka po infekcji wirusowej

Witam,proszę o interpretację wyników morfologii mojego 5 letniego synka, wyniki zrobiono tydzień po infekcji wirusowej, ale martwię się bo jest blady oto wyniki,które mnie martwią:WBC 20,3 H, PLT 530 H, LYM 5,9 H, MON 2,7 H, GRA 11,7 H, MON 13,7 H %,

Aleksander Ropielewski

Takie wyniki mogą świadczyć o infekcji lub występować świeżo po jej wyleczeniu. Bez korelacji ze stanem klinicznym nie jestem w stanie dokładniej się wypowiedzieć.