Wyniki badania krwi i brak efektów przyrostu masy mięśniowej pomimo ćwiczeń

Syn ma 24 l. Nie pali,nie używa sterydów i alkoholu. Od wielu lat co 2 dni chodzi na siłownię i stosuje dietę,raz na dzień je odżywkę białkową. Mimo ciężkiej pracy nie ma efektów w postaci przyrostu mięśni. Najbardziej martwi mnie to, że jego wyniki krwi nie są moim zdaniem właściwe WBC 3,7 RBC 4,65 HGB 14,3 HCT 40,4 granuloc 1,5 tys/ul. Po badaniu tarczyca jest ok., mocz też. Źle sypia i wstaje w nocy 2 razy do toalety. Lek. rodzinny, hematolog, urolog i inni nie znaleźli przyczyny.Co robić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że Pani syn miał wykonane liczne badania dodatkowe a ponadto konsultowała Pani syna z wieloma specjalistami. Jeśli tak, sugeruję postępować wg ich zaleceń. Jeśli tylu specjalistów nie znalazło przyczyny dolegliwości, tym bardziej niemożliwe jest to w ramach porady internetowej.