Podwyższone WBC w badaniu krwi

Witam lekarka kazał mi zrobić badania krwi WBC wyszło trochę podwyższone 11,35 czy to jest poważne inne wyniki wyszły dobrze RBC 4,65, HGB 13,6, HCT 40,4, MCV 86,9, MCH 29,2, MCHC 33,7, PLT 199. Glukoza we krwi 78 mg/dl. TSH 2,690.
ponad rok temu

Witam serdecznie. Izolowane podwyższenie poziomu leukocytów nie jest niczym groźnym. Białe krwinki podwyższają się w reakcji na bardzo wiele czynników. Do najczęstszych z nich należą nadmierny stres, czy wysiłek fizyczny oraz łagodne stanu zapalne.