Wyniki badania krwi i echa serca u 33-latka

Odebrałem wyniki morfologii i zaniepokoiło mnie kilka frakcji ; Płytki krwi 206 PDW 18,8 P-LCR 48,2 Cholesterol całkowity 188 HDL 48 LDL 103,30 Trójglicerydy 182 Jestem mężczyzną 33 letnim. Robiłem echo serca które wykazało niewielka fazę zwrotną - zastawka III. Proszę o radę czy muszę zacząć się leczyć systematycznie czy tylko kontrolować.

Prosiłbym na następny raz o podawanie jednostek. Jeśli przyjmiemy najczęściej stosowane jednostki,albo takie które logicznie pasują do podanych wartość to u pana jest nieznaczne podwyższenie PDW i P-LCR, lipidogram w normie. Plus niewielka niedomykalność zastawki trójdzielnej.
Decyzje o formie leczenia powinien Pan podjąć z Pana Lekarzem prowadzącym ( tym który te badania zlecił ), który ma dostęp do większej ilości informacji ( może pana zbadać, zebrać dokładny wywiad itd )