Wyniki badania krwi i normy u 34-latki

Witam, prosze o interpretację wyników;(Eo,Bazo,Mono)% wynik 2 przy zakresie 3-14. (Eo, Bazo, Mono# 0,2 przy zakresie 0,3-1,5. Gran.pałeczkowate 1 przy zakresie 1-5.Kryształy szczawianu wapnia d liczne. TSH 5,530 przy zakresie 0,270-4,200. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po przeanalizowaniu badań i po bezpośrednim badaniu lekarskim będzie można określić odpowiednie postępowanie.