Wyniki badania krwi i podwyższony poziom eozynocytów

Witam serdecznie. Odebrałem ostatnio wyniki krwi i jestem nieco zaniepokojony,gdyż poziom eozynocytow wynosi 0,62 a próg jest do 0,40 oraz monocyty mam 0,99. Interesuje się medycyną od lat i dbam o zdrowie. Wobec powyższego czy to dużo poza normą i co mi może grozić i co robić dalej?? U lekarza prowadzącego jeszcze nie byłem z tym wynikiem ale farmaceutka powiedziała,że zalecane by było badanie CRP. Chciałem jeszcze zaznaczyć,że mam 52lata i leków nie biorę ani nie byłem wrażliwy na alergie

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki niewiele odbiegają od normy, sugeruję tylko kontrolę za 2-3 tyg, chyba że ma Pani dodatkowo jakieś objawy, wtedy kontakt z lekarzem rodzinnym.
Pozdrawiam