Jak interpretować wyniki badań krwi u 27-latki?

Witam serdecznie odebrałam wyniki morfologi i nie pokoja mnie wyniki Neu% 48.5 gdzie norma jest od 50.do 70 , Lym% 43.4 gdzie norma od 20 do 40, CRP LATEX WYNIK 6 gdzie norma jest od 0 do 6 na wyniku zaznaczone ze powinnam mieć mniej niż 6 co to oznacza?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki niewiele odbiegają od normy, raczej nie ma powodu do niepokoju.
Pozdrawiam