Wyniki badania krwi i uczucie osłabienia

Witam, Klika wskaźników po wynikach badań nie mieści sie w normach. Czy powinnam skontaktowac się z lekarzem pierwszego kontaktu.?Proszę o interpretację.Mam 27 lat. Ogólny stan zdrowia oceniam jako dobry, choć ostatnio czuje się lekko osłabiona. Neutrofile 2,07 tys/ul limfocyty 46,7 % LUC % 2,7 mocz: ciężar właściwy 1,010 kg/l cholesterol 215 mg/dl

WItam,

W celuwlasciwej interpretacji badania morfologicznego krwi nalezy przytoczyc wszystkie wartosci oznaczen, a nie tylko parametry znajdujace sie poza zakresem norm.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga