Wyniki badania krwi i wysokie poziomy amylazy w moczu

Prosze o pomoc. To sa moje wyniki krwi neu 5.42 lym 1.50 mono 953 eos606 baso 162 hgb19.2 hct54.9 mcv102 mch35.7 boje sie ze to najgorsze w lipcu mialem lepsze wyniki mam podwyzszony alat 45.90 ostatnio schudlem jadlem sam ryz z jablkiem przez 2 tygodnie 1 litr wody na 2 - 3 dni czy to moglo miec wplyw na wynik badan? Jestem przeziebiony mialem wysokie amylazy w moczu ale juz sa w normie 212 prosze o odpowiedź bardzo sie boje ze to najgorsze czerwienica albo cos innego

Aleksander Ropielewski

Bez oceny Pana stanu klinicznego i przyczyn ostatniej utraty wagi nie jestem w stanie powiedzieć jednoznacznie, że Pana wyniki wskazują na czerwienicę. Proszę skontaktować się z lekarzem, który to oceni na podstawie badania klinicznego i ew. badań dodatkowych, bo Pana wyniki nie są prawidłowe.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski