Wyniki badania krwi po wypisie ze szpitala

Czy moje wyniki są w normie? dostałam je po wypisaniu ze szpitala, nikt nie mówił nic na ich temat, ale te wyniki wychodza poza normę. : MCHC 31,6 LYM% 25 NEUT% 71 NEUT_ 7,4 RDW_ 17,8 Podane wyżej wyniki są mniejsze, a niektóre większe niż powinny być. czy cos mi dolega?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki należy zinterpretować w oparciu o dane kliniczne. W celu uzyskania szczegółowych informacji sugeruję bezpośrednią wizytę u lekarza.