Wyniki badania krwi poza normami u 26-latki

Witam mam duży problem z wynikiem krwi o to one wbc 2,69 rbc 3,34 plt 139 hgb 11 hct 33,2to mam wszystko zaniżone, znowu podwyższone mam pdw20,1 mpv13,8 p-lcr57,8 jestem kobieta mam 26 lat nie wiem czy mam się martwic tymi wynikami czy to znaczy ze jestem chora?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

sugeruję powtórzenie badań i jeśli wyniki będą podobne proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.