Wyniki badania krwi u 10-latki

Dzien dobry, wlasnie odebralam wyniki krwi 10letniej corki, i troche mnie zmartwily. Prosze o zerkniecie, i napisanie co to moze oznaczac, czy powinnam sie martwic? Poza tymi poniżej, wszystkie inne wartości są ok. WBC - 4.1 (norma 4.5-13) Neut% - 22.5% (norma 40-60) Lymph% - 67.4% (norma 30-50) Neutrofile - 0.91 (norma 1.80-7.80) Badania krwi zrobilam córce, bo dość często ma stany podgorączkowe, jest zmęczona i blada, nerwowa czasami. Z góry dziekuję za pomoc. Pozdrawiam. Anna

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że warto jest wykonać rozmaz krwi. aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie. Proponuje koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.