Wyniki badania krwi u 11-latka

WITAM! OTRZYMAŁAM WYNIKI BADAŃ MOJEGO 11 -LETNIEGO SYNA I TROCHĘ MNIE NIE POKOJĄ.KRWINKI CZERWONE 4.16,HEMOGLOBINA 12.0,HEMATOKRYT 34.0,MCHC 35.3,LICZBA LIMFOCYTÓW 4.24,LICZBA EOZYNOCYTÓW 0.71,NEUTROCYTÓW 37.4,LIMFOCYTÓW 47.6,EOZYNOCYTÓW 8.0,P-LCR 27.6, RESZTA W NORMIE,PROSZĘ O PILNĄ ODPOWIEDŻ . Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Witam serdecznie. Niestety interpretacja tego badania jest utrudniona gdyż nie podaje Pani wartości referencyjnych dla laboratorium, które wykonywało badanie. Prawdopodobnie mamy do czynienia z niewielką anemią. Aby dokładnie ocenić układ białokrwinkowy wskazane jest wykonanie rozmazu ręcznego.