Wyniki badania krwi u 44-latka

badanie krwi wykazało mi NEU 75,5, hematokryt 42,2, MCH 31,9 pielęgniarka stwierdziła, że to złe wyniki, iż powinienem zgłosić się do lekarza. Proszę o opinie, poradę czy jest tak źle ?

Pielęgniarka widziała cały wynik, my nie! W jakim celu zrobił Pan morfologię? Proszę się zgłosić z wynikiem do lekarza, który badanie zlecił. Może nie jest tak źle.