Wyniki badania moczu i kału

Witam, proszę o komentarz do wyników moczu i kału mojej córki 3,5roku Nabłonki płaskie - nieliczne Leukocyty 3-5 wpw 0-5 Erytrocyty świeże 1-3 wpw 0-3 Fosforany bezpostaciowe nieliczne Badanie kału: Kryształy kwasów tłuszczowych - nie wykryto Ziarna skrobi - dość liczne w pw. Komórki roślinne po. w pw. Kał pasożyty - nie wykryto Włókna mięsne - nie wykryto

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc dokładniej określić wynik badań konieczne jest poznanie całego wywiadu medycznego. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.