Wynik badania kału a zaparcia i wzdęcia

Witam, mam ciągłe zaparcia, wzdęcia i problemy z trawieniem. Zalecono mi badanie kału, prosiłabym o interpretację wyników: Barwa - brązowa Konsystencja - ufor. Woń - Swoista Odczyn - 7,0 Śluz - nie wykryto Krew w kale - Nie wykryto Ropa - nie wykryto Włókna mięsne dobrze strawione - nieliczne wpw Krople tłuszczu - nieliczne Ziarna skrobi - poj. wpw Komórki roślinne - liczne Cysty i jaja pasożytów - nie wykryto Z góry bardzo dziękuje za odpowiedź, bo wizytę mam dopiero za 2 tygodnie

Lek. Tomasz Budlewski

Badanie nie ma nieprawidłowości. Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.