Liczne komórki roślinne i nieliczne krople tłuszczu w kale

Witam, Chciałabym prosić o analizę wyniku ogólnego badania kału (czy jest coś niepokojącego i należy udać się na dalsze badania do specjalisty): Barwa: brązowa Konsystencja: ufor. Woń: swoista Odczyn: 6,0 Śluz, Ropa, Cysty i jaja pasożytów: nie wykryto Krew w kale: ujemny Włókna mięsne dobrze strawione: liczne (wpw) Krople tłuszczu: nieliczne Kryształy kwasów tłuszczowych: liczne Komórki roślinne: poj. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wynik nie budzi większego niepokoju. Trawienie tłuszczu do kontroli z wywiadem dotyczącym diety. Dalej konsultacja gastroenterologiczna.